Struktuurvärvid muudavad kodu efektseks

26. okt  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
Kui oled tüdinenud tavapärastest tapeetidest ning seinavärvidest, siis struktuurvärvid pakuvad mõnusat vaheldust. Nendega saab anda pindadele väga põnevaid värve ja varjundeid, mis on tõeliselt erilised. Struktuurvärvid on ideaalne alternatiiv tavapärastele seinavärvidele ning tapeetidele, andes mõnusa lihtsusega võimaluse muuta kodu omanäoliselt ja eriliseks paigaks.

Üha rohkem otsivad inimesed alternatiivseid lahendusi, millega kodu või kontor omanäoliseks muuta. Struktuurvärvid on ideaalne lahendus, sest eriline look tuleb kiirelt ning need annavad võimaluse eemaldada pinnalt ka ebatasasused. Tapeedi valik on tahes-tahtmata piiratud ning selle panemine seinale on üsna keerukas protsess. Selleks on vaja korralikult puhastatud ja ettevalmistatud seina, spetsiaalseid vahendeid, aega, oskust ja kannatlikkust. Tapeedi asemel on kaval kasutada struktuurvärve, sest nii saab peita ebatasasused ja anda pinnale uudse välimuse.

Struktuurvärvidel on mitu kasutuskohta

Värve saab kasutada paljudes erinevates kohtades. Näiteks sobivad need lisaks seintele ka korstnajalgadele, kiviahjudele ja soojamüüridele. Nii on struktuurvärvide kasutamine ideaalne lahendus, kuidas muidu tavapärane korstnajalg huvitavaks sisustuselemendiks teha või soojamüürile uus elu anda.


Terad muudavad koostist ja lõpptulemust

Struktuurvärve on kahte tüüpi: ühed on sellised, mida iga kasutaja saab ise kokku segada, teised on sellised, mis on kohe kasutusvalmis. Olemuselt on nad värvid nagu värvid ikka, kuid erinevus tavavärvidest seisneb nende koostises. Nimelt on struktuurvärvide koostises suuremad terakesed ehk täiteaine osakesed. Just nende terade suurusest sõltub hilisem tekstuuri kõrgus ja teravus. Seda, et struktuur on teistsugune, on näha ka silmaga, sest mida suuremad on terad, seda paksem on värv ja krobelisem lõpptulemus.Struktuurvärve on võimalik katta ka poolläbipaistvate lasuurvärvidega, mis lisavad veelgi võimalusi erilise tooni ja struktuuri saamisel. Helkivaid litrikesi või valgeid helbeid sisaldavad ning metallik- ja pärlmutter efektiga lasuurvärvid mõjuvad väga värskendavalt ja suursuguselt, muutes iga kodu ainulaadseks. Erilisi metalseid ja nn rooste-efekti on võimalik saavutada kasutades tooteid Sturm Optik või Rost Optik.

Struktuurvärvide käsitlemine on lihtne
 
Selleks, et paljud tapeedid ja värvid jääksid efektsed ning kaunid, on vaja spetsiaalseid oskusi ja kogemust. Struktuurvärvide võlu on aga selles, et nende käsitlemiseks ja kasutamiseks ei pea olema kogenud meistrimees.

Värvimine on lihtne! Näiteks Alpina Linie Effekt tuleb lihtsalt korralikult läbi segada ja seejärel ühtlaselt rulliga värvitavale pinnale kanda. Aluspinda ei pea väga peensusteni viimistlema ning värvi võib kanda ka mitmesugustele pindadele, isegi näiteks vanale tapeedile. Mida rohkem värvi pinnale kanda, seda tugevamat struktuuri on võimalik moodustada. Pind tuleb seejärel Alpina efektkammiga alt üles üle kammida ja kammi külge jääv materjal eemaldada. Pärast kuivamist aga tuleb pind viimistleda Alpina Metall Effektiga ja vajadusel Alpina efektkammiga taas üle töödelda. Värv kuivab umbes 12 tundi.

Värv võib kesta lausa kümmekond aastat
Struktuurvärvi eluiga ei ole määratletud, sest see sõltub pesemisest, koormusest ja hõõrumisest. Üldiselt on struktuurvärvide eeliseks vastupidavus, nii

et need võivad õigete kasutamisaja ja hooldamistingimuste juures lausa kümmekond aastat kesta. Samuti ei tasu karta pragunemist ning lisaks on struktuurvärvid on ka praktiliselt lõhnatud ja keskkonnasäästlikud. Struktuurvärviga saab kodu isikupäraseks muuta! Tulemus on veelgi põnevam, kui värve omavahel sobitada, näiteks kasutada heledaid toone magamistoas, pisut rangemat sinist aga töökabinetis. Eriefektide loomiseks võib lisaks pintslile värvi seina kanda ka näiteks rulli, pahtellabida või pritsiga. Struktuurvärvid on ideaalne alternatiiv tavapärastele seinavärvidele ning tapeetidele, andes mõnusa lihtsusega võimaluse muuta kodu omanäoliselt ja eriliseks paigaks.

Proovi põnevaid tooteid – helkivaid litrikesi sisaldavaid või metalliefektiga tooteid (Sturm-optik ja Rost-optik) ning poolläbipaistvaid lasuurvärve.


Lisainfo
www.alpinacolor.eeSCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: