Näpunäiteid maalritöid teostava firma palkamiseks

06. apr  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 0

Maalritööde firma leidmine:

Värvimistööd on ühed populaarsemad kodu värskendamise tööd, mida koduomanikud otsustavad ise teha. Mõnikord võib juhtuda, et töö osutub oodatust keerulisemaks ning olete sunnitud palkama maalritöid teostava firma. Sõltumata selles, kas planeerite maalrid palgata sise-või välitöödeks, säästab professionaalide palkamine tublisti Teie aega ja energiat.

Enne mõne töövõtjaga lepingu sõlmimist on mõned punktid, millele peaksite tähelepanu pöörama: 

-  Kui kaua on firma antud alal tegutsenud. Sõlmi leping töövõtjaga, kes on turul tegutsenud vähemalt 2-3 aastat.

-  Kas töövõtjal on kogemustega maalrid? Veendu, et ettevõttes töötavad kvalifitseeritud maalrid. Küsi töövõtjalt missugune kvalifikatsioon tema töölistel on.

-  Uuri kas töövõtjal on ka kindlustus, kaitsmaks töövõtjat ja tema töötajaid.

-  Missuguseid töid on töövõtja võimeline teostama? Korraliku tulemuse saate vaid siis kui tööde teostamisel pööratakse suurt tähelepanu ka ettevalmistusele. Töö kvaliteet on alles tööde lõppedes näha, olgu see siis hea või halb.

-  Kas töövõtjal on ette näidata ka teostatud tööde loetelu. Kui see on olemas, siis uurige varasemalt klientidelt nende rahulolu.

-  Kas töövõtja jagab teile soovitusi nii materjalide kui ka viimistlustehnikate kohta? Kvalifitseeritud töövõtjad hoiavad end kursis viimaste trendidega nii materjalide kui ka töövõtete osas.

-  Veendu, et kõik saaks paberile kirja.

-  Kui palju see töö teile maksma läheb? Kõige odavam hind ei tohiks olla teie valikukriteeriumiks. Te ju soovite kedagi, kel on kogemused ja head töölised. Kõige odavama hinna pakkuja ei pruugi vastata Teie ootustele. Hind peaks olema konkurentsivõimeline ning kindlasti ärge lähtuge üksnes hinnast, vaid vaadake ikka üldpilti. Võite tööde teostamiseks palgata ka kogemustega ehitustudengeid, ent esmalt veenduge, et nad ikka teavad, mida nad tegema hakkavad.
http://www.nokitse.ee 

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: