Lõpp vetikarohelistele välisfassaadidele

22. märts  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
uba üle 40 aasta on toodetud polümeersete komponentidega ämbrikrohve, mille koostisesse on segatud palju erinevaid aineid, et saada dekoratiivkrohvid vetthülgavamaks (hüdrofoobseks) ning vastupidavamaks mikroorganismide suhtes. 
   Viimase paarikümne aasta jooksul on keskkond tänu erinevatele rohelistele liikumistele saadud puhtamaks, nt „happevihmad“ ei ole enam igapäevaselt kasutatav sõna. Paraku on igal medalil kaks külge – nüüd on mikroorganismidel (vetikad, seened jmt) fassaadidel elamiseks paremad tingimused. Viimases hädas leiutati terve rida erinevaid biotsiide (fungitsiidid, algitsiidid) mida viimistluskrohvidele ja –värvidele hulka segada. Need moodustavad pinnale kaitsva kihi, mille ülesanne on elusorganisme hävitada. Paraku peavad need ohtlikud kemikaalid toimimiseks olema vees lahustuvad, see tähendab aga omakorda seda, et nende kestvus on lühiajaline ning vihmaveega jõuavad nad varem või hiljem põhjavette. Just keskkonna säästmine on olnud üks põhilisi alustalasid, miks AquaBalance tehnoloogiat 2005. aastal kesk-Euroopa laborites arendama hakati. Tänaseks on Weberi uus biotsiididevaba tootesari jõudnud Eestisse ning AquaBalancei variandid on kõikidest dekoratiivkrohvidest ning –värvidest turul saadaval. 

Lõpp rohelistele fassaadidele!

AquaBalance fassaadikrohv kuivab kiiremini ja püsib kauem vetikavaba ja ilus!
 
SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: