Kuidas kombineerida tapeeti ja värvi?

18. märts  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
Mustrilised tapeedid nõuavad tihti kavalaid sisekujunduslikke lahendusi ja üks neist on kindlasti osav tapeetide kombineerimine lihtsate värvitud seintega.

Möödas on aeg, mil terves korteris seinad tapeedikihi alla maeti. Tapeeti ja seinavärvi kombineerides on võimalik luua illusioone suurematest, väiksematest, pikematest või ka lühematest tubadest. Bauhofi ehituseksperdid tutvustavad värve, mis on tulnud, et jääda ning seda, milliseid tapeete need värvid enda kõrvale kaaslaseks sooviksid.

Interjööri loomisel on kasutatud Bauhofi virtuaalset toadisainerit

Sillerdavad valged

Alati ei pea sisustuses kasutatav valge olema ere nagu värskelt sadanud lumi. Naturaalsed valged toonid, mis peegeldavad vastu kohvivahult, kasetohult või ka looduslikelt pärlitelt, annavad kodule sooja tunde. Nende mahedate ja rahustavate toonidega sobib kombineerida „b.b home passion“ tapeete, mis on inspireeritud kaugetest kultuuridest. Valikus leiduvad tagasihoidlikud mustrid ja naturaalsetes toonides triibud sobivad määrdunud valge, elevandiluutooni, kasevalge ja cappuccino helebeežiga. Kui soovid katta kõik seinad tapeediga, siis tee mõne loetletud tooniga mööblile värviuuendus ja värske kombinatsioon on garanteeritud!

Interjööri loomisel on kasutatud Bauhofi virtuaalset toadisainerit

Rõõmsad roosad

Roosa värvi erinevad varjundid ei ole kaunid üksnes looduses või lastetubades. Roosa mõjub üllatavalt värske ja peenena ka sinu elu- või magamistoas. Erinevad toonid alates portselani õrnusest ja vahuvalgest kuni suvise punaka põhjaga roosa ja kirsilimonaaditoonini on justkui kokku loodud „Novamur“ kollektsiooni tapeedivalikuga, kust võib leida nii õrnu õisi kui särtsakaid mustreid. Suurte ja kirevate mustrite kõrvale kasuta alati kahvatuid toone - nii paistavad ka maalid ja fotod paremini välja. Õhkõrnades toonides tapeedid vajavad aga kontrasti värvitud seinte näol, olgu selleks siis ookeanisinine, hall või smaragdroheline.  

Interjööri loomisel on kasutatud Bauhofi virtuaalset toadisainerit

Kaldale uhutud puidu hallid

Moodi on tulnud uus hall, mis pole sugugi külm ja metalne nagu oleme siiani harjunud. Need ilmastikku näinud puidust inspireeritud toonid sobivad kõigega ja kiirgavad soojust. Loodusest inspireeritud hallid sobivad “P+S“ kollektsiooni tapeedivalikuga, kus leidub põnevaid sulanduvaid mustreid ja tagasihoidlikul taustal ilutsevaid õisi. Hall ei pea olema nukker! Värskeks koosluseks kombineeri suurte õitega tapeet elutoas suitsuselt halli diivani ja hõbedase varjundiga valgega seintel. Samuti näiteks õrna mustriga hülgehall tapeet heleda mööbliga, mis lisab tubli annuse kontrasti ja toob valgust tuppa.

Interjööri loomisel on kasutatud Bauhofi virtuaalset toadisainerit

Isepäised naturaalsed

Nüüd võib unustada erkvalge seinavärvi, sest asemele on tulnud isepäised ja väga erilised naturaalsed toonid nagu taruvaigu beež, naturaalne valge, puidusuits, värske oliiv ja mannavahuroosa ning nende värvide sobivus on garanteeritud igas ruumis.

Bauhofi sisustusspetsialistid soovitavad nende toonide kõrvale „Villa Rosso“ kollektsiooni tapeedivalikut, millest õhkub erutavat Vahemere hõngu. Mängulised lillemotiivid ja unistavalt pehmete kreemiste varjunditega toonid koos romantilise lilla ja õrnsinisega kiirgavad rahu. Lase neil isepäistel naturaalsetel toonidel tantsida su elu- või magamistoa seintel koos harmoneeruva tapeediga ning täiuslik Vahemere stiil on garanteeritud!

Interjööri loomisel on kasutatud Bauhofi virtuaalset toadisainerit

Soojad tomati toonid

Suveviljade kirevad värvid on suureks inspiratsiooniallikaks ka kodustes remonditöödes. Kuldkollasest mahlaka punaseni - need kartmatud valikud lausa tekitavad söögiisu!

Eriti rõõmsa tulemuse saavutamiseks soovitame neid kirevaid toone kombineerida „Atlanta“ kollektsiooni tapeedivalikuga, mis on segu hõrgutavatest maitsetest ja poppkultuurist koos traditsioonilise väärikusega. Siit leiab midagi nii klassikaliste toonide pooldaja kui ka julgete värvidega katsetaja. Lillemustrid sobivad hästi heledamate kollastega kombineerimiseks ning klassikalised triibud särtsakamate punaste ja oranžidega. Muide - siseruumides on oranžist saanud uus söögitoa värv, mis käib käsikäes kreemjat tooni puitmööbliga.

Head katsetamist!

Tubade kujundamisel tuleb abiks Bauhofi toadisainer!

Loe sarnaseid artikleid Meistriklubi nõuandeveebis.


SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: