Kõrgtehnoloogia tagab fassaadivärvi vastupidavuse

22. märts  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 2
 Fassaadivärvide suurimateks vaenlasteks on vesi, päike, vetikad ja samblikud ning tolm ja mustus. Fassaadivärvi eesmärk on aluspinda kõikide nende tegurite eest kaitsta, tagades pikaajalise ja võimalikult vähest hoolt vajava tulemuse.  
Kõrgtehnoloogia tungib värvide maailma.
Uusim saavutus värvimaailma viimistlustehnoloogias on edukate silikoonvaikvärvide edasiarendus. Uute lahenduste väljatöötamisel võeti appi nanotehnoloogia, täpsemalt nanotasemel sideained, kus peened 20 nm kvartsosakesed on ühendatud veel peenema akrülaatsidemega ning moodustavad tänu spetsiaalsele töötlusele kolmemõõtmelise kvartsiga tugevdatud polümeermaatriksi. Nii on sündinud NQG-tehnoloogia (Nano-Quarz-Gitter tähendab ’nanokvartsvõrk’).

Korrapärane võrgustik värvis
NQG-tehnoloogia puhul ei ole sideaine enam värvide täiteainete ning pigmentide vaheliseks sidemeks, vaid moodustab ümber täiteainete ja pigmentide korrapärase maatriksiga võrgustiku. See võrgustik on kõikide NQG-toodete omaduste aluseks. 
Uus sideaine lubas välja töötada täiesti uudseid tooteid, mille omadused ühendavad endas kõikide praeguste toodete parimad omadused. Lisaks toote vastupidavusele laieneb tunduvalt kasutatavate toonide valik – esimest korda on võimalik fassaadi toone valida ka erksate ja väga tumedate toonide seast, seejuures kartmata, et toon aastatega pleegiks või tuhmuks. NQG fassaadivärvidele ja -krohvidele on võimalik toone valida terve A1 värvikaardi ulatuses.
Tänu uuele NQG struktuurile on värvikiht tugevam kui eales varem, värvikiht ei ole enam termoplastne (ei paisu, kõrgetel temperatuuridel ega muutu kleepuvaks), mistõttu ei saa ka mustus värvi pinnale kinnituda. 
NQG-struktuur annab värvile enneolematu veekindluse, jagades sademeveekihi fassaadil ühtlaseks peeneks kihiks, mis ei saa värvikihi sisse tungida ning kuivab kordades kiiremini kui vesi klassikalistel silikoonvärvidel. Kui fassaad kuivab kiiremini, kinnitub ka pinnale tunduvalt vähem mustust ning väheneb oluliselt vetikate ja samblikega saastumise võimalus. Loomulikult on suurendatud saastekindluse tagamiseks kõikidesse NQG-toodetesse lisatud vähesel määral biotsiide, mis aitavad võidelda vetikate ja samblike tekkega. NQG-värvide tähtsaim erinevus võrreldes dispersioon-silikaatvärvidega on kriidistumisstabiilsus. Tänu mineraalsete osakeste orgaanilistele sidemetele on NQG- tehnoloogia sideaine stabiilsem ega kriidistu, seeläbi pikeneb ka värvi eluiga.

Veel võiks NQG-toodete pikast positiivsete omaduste jadast tuua välja väga hea nakkuvuse aluspinnaga, mis on võimalik tänu peentele kvartsosakestele ning kolmedimensioonilisele struktuurile, kus aluspinna külge kinnituvaid osakesi on klassikaliste värvidega võrreldes mitu korda rohkem. Seega on tagatud kõikide NQG-toodete suurepärane nakkumine mis tahes mineraalse aluspinnaga või vanade dispersioon-, silikoon ja silikaatvärvide ning -krohvidega.

NQG-toodete eelised
 • Püsib kaua puhtana
 • Väga hea ilmastikukindlusega
 • Väga suure veeauru läbilaskevõimega
 • Nakkub väga hästi enamiku aluspindadega
 • Väga hea kattevõimega
 • Värvikirkus ja -tooni püsivad väga hästi

ThermoSan.
Universaalne kõrgtehnoloogiline fassaadivärv

 • Kaitseb vetikate ja seentega saastumise eest
 • Kolmedimensiooniline struktuur vähendab määr dumist
 • Värvil on mineraal- ja dispersioonvärvide parimad omadused: tugev pealispind, kauapüsiv toon, pingevaba ja termoelastne.
 • Värvikirkus säilib ilmast hoolimata
 • Suurepäraselt töödeldav

 
Caparoli fassadivärvi video siit

Lisainfo www.caparol.ee

mavis carlos Tähelepanu !!! minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing. Attention !!! my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction. 19. mai 2015
SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: