Kaunis balti paekivi on tänuväärne materjal nii sise- kui välisviimistluses

05. juuli  Madis Pihelgas. Kommentaarid: 1
Paekivi on Eestis kasutatud juba iidsetest aegadest ning seda erinevatel eesmärkidel.
Ta on populaarne materjal tänu oma vastupidavusele ja töötlemise hõlpsusele, samuti hinnatakse kõrgelt tema resistentsust temperatuuri kõikumisele. Parim näide paekivi vastupidavusest on Tallinna Vanalinn, mis on säilinud tänaseni keskkajast saadik. Paekivi kasutatakse ka laialdaselt ehituses, samuti sise- ja välisviimistluses ning ehete valmistamisel. Eelpool toodule lisaks on hakatud paekivist valmistama ka töötasapindu, aknalaudu ning kaminaid.
Paekivi leiuala algab Ölandi saare läänekaldalt. See on ligi 1200 km pikkune, Rootsi ranniku lähedalt algav ja üle Balti mere ja Eesti põhjaranniku kuni Venemaa Laadoga järve lõunakaldani ulatuv aluspõhja kivimitesse murrutatud astangute süsteem. Suursuguseim ja võimsaim on ta Eesti põhjarannikul.


Baltic Grey (poleeritud)


Baltic Grey (lihvitud)


Baltic Grey (antiikne)

Positive Interiors pakub oma klientidele võimalust valida paekivi lihvitud, poleeritud või antiikse pinnaviimistlusega ja järgnevates mõõtudes 600 x 300 x 10 mm, 600 x 400 x 10 mm ja 600 x 600 x 15 mm. 
Ootame Teid Positive Interirors`i salongis aadressil Peterburi mnt 56, E-R 9.00-13.00, tel. 621 86 33. Põnevat leiad ka Facebooki lehelthttp://www.inkodu.ee/
SCOTT WYCOFF Hi, did you know there are spells to win love back from an ex. I have done it. I love reading about relationships and how to make them work, how to better the relationship, and how to keep the spark alive, even how to talk to them a certain way to get them to think a different way about the situation and you. If you need advice or want to win your ex back, try DR EMU copy and message on the following ( Email: emutemple@gmail.com ) or ( WhatsApp: +2347012841542 ) It will change your mentality and get you what you want. Facebook page Https://web.facebook.com/Emu-Temple- 104891335203341 16. juuni 2022
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: